Terug naar Jeugd

INFO JEUGD

INSCHRIJVINGEN SEIZOEN 2018-2019

Klik mij…


VOETBALKAMP AUGUSTUS 2018

Sportkamp augustus 2018

Het jeugdbestuur organiseert dit jaar terug een jeugdvoetbalkamp voor alle Doskospelers en dit van dinsdag 7 augustus tot en met vrijdag 10 augustus 2018.

Lees hier alle informatie i.v.m. het sportkamp.


CEL JEUGDWERKING

Vanaf 1 juli 2015 zie bij Bestuur:   (zie RVB Dosko vanaf 1 juli 2015).




 FUNCTIE  NAAM  TELEFOON  E-MAIL
VOORZITTER RVB PHILIP CARRON 0476/460806
ONDERVOORZITTER RVB BART VERBEKE 0475/432367
VERANTWOORDELIJKE CEL JEUGDWERKING FRANCIS DE WESTELINCK 0495/777632
JEUGDCOÖRDINATOR KORNEEL DECEUNINCK 0473/527390
TVJO BRAM LUCKER 0494/110484
LID RVB PATRICK AZIZI 0475/738575
MATERIAALMEESTER RONNY DERUDDER 051/746585  0494/949812
LID EN METER DOSKO JEUGD BEA BAERT 051/224509  
LID FILIP HUVAERE 0472/535972
LID FRANCIS VANDAELE 0478/883244
LID KOEN SCHAMP 0496/275081

TRAINERS/BEGELEIDERS

TRAINERS & AFGEVAARDIGDEN 2018-2019.

TRAINERS EN AFGEVAARDIGDEN SEIZOEN 2018-2019 
CATEGORIETRAINERAFGEVAARDIGDETELEFOONMAILADRESTRAININGENWEDSTRIJDEN
ondervoorzitterBart Verbeke0475/432367bart.verbeke@tvh.com
TVJOBram Lucker0494/110484bram.lucker@telenet.be
U6 - U7Patrick Azizi0475/738575patrickazizi@telenet.bema.17.00-18.00 uzaterdagvoormid.
Bram Lucker0494/110484bram.lucker@telenet.bewoe.14.15-15.30u
Linsay De Bruycker0498/333223linsay.de.bruycker@hotmail.com
Tibo Decruw0475/447453tibo.decruw@telenet.bezaterdagvoormid.
Evelien Decock evelien.de.cock@telenet.be9.30 u
Jelle Kerkhof0494/282060
U8-3 ploegenPieter Azizi0496/208145pieterazizigard@hotmail.comdi-do 17.45-19.15uzaterdagvoormid.
Roy Dehullu0497/311041roy_dehullu@hotmail.com9.30 u
Patrick Azizi0475/738575patrickazizi@telenet.be
Stefan Byttebier0478/279029stefan.byttebier@telenet.be
U9-2 ploegenMats Lauwers0499/178688lauwersmats1738@hotmail.comma-woe 17.30-19.00uzaterdagvoormid.
Mathias Verlinde0472/029035verlindem@hotmail.be
9.30 u
U10-2 ploegenJelle Vandekinderen0476/675871jelle.vandekinderen@telenet.bedi-vr 17.30-19.00uzaterdagvoormid.
Maxim Claeys0484/8044119.30-10.30
Anthony Tourlousse0473/833298anthony@vicanto-networks.be
Vanhoef Tom0049/1636250639vanhoef.tom@outlook.com
U11-2 ploegenJan Dewitte0472/801336jan.dewitte@hotmail.comdi-do 18.00-19.30 uzaterdagvoormid.
Yari Vandaele0468/229180
Inge Baert0486/207812inge.baert1@telenet.be
Filip Lievens0476/411475filip.lievens8@telenet.be
Angelo Vermander0488/237939angelovermander@hotmail.com
U12 -2 ploegenMathias Parmentier0474/173711mathias.parmentier@outlook.comwoe.17.30-19.00uzat.14.30 u
Alexander Parmentier0479/701086alexander.parmentier@hotmail.comvr.17.30-19.00uzat.14.00 u
Tom Bonte0478/268909mail2me.tb@telenet.be
Gunther Bruynooghe0499/748378gunther.bruynooghe@telenet.be
U13-2 ploegenKoen Schamp0496/275081kschamp2@gmail.comwoe 17.30-19.00 uzat.14.30 u
Stefaan Witdouckvr 17.30-19.00 uzat.14.00 u
Gregory Vermont0499/719280gregory.vermont@telenet.bewoe 17-18.30 u
Claude Devos0495/776026claudedevos1@telenet.bevr 17.30-19.00 u
U15-2 ploegenYonis Devoldere0492/650243younisdevoldere@gmail.comzat.14.30 u
Patrick Azizi0475/738575patrickazizi@telenet.bewoe.:16-17.30 uzat.16.00u
Jeroen Traen0477/461124jeroen.tr@telenet.bevr.:17.30-19.00 u
Stefaan Kerkhof0477/292241stefaank@telenet.be
Dries Ingels0475/515784tania.adam@telenet.be
U17-1 ploegMarco Lombaert0496/501662m.lombaert@westfalen.comma.-woe 19-20.30uzat.9.30 u
Chantal Dewaele0497/454636chantaldewaele123@hotmail.com
U21-1 ploegKris Vandewiele0496/299795woe-vrijd.:19-20.30uzond.9.30 u
Thierry Claeys0499/945358thierry.claeys2@telenet.be
BeloftenKevin Huughewoe-vrijd.:19-20.30uprov.za.nm:14.30u
Pieter Dumortier0476/384528Dumortier-Vermeersch@telenet.be
Jan Huughe 0497/456900 jan.huughe@telenet.be
gewestel.reservenAndré Peeters0475/790161ltechpeeters@skynet.bevrijd.19.30-21.00 uzondagvoormiddag
Filip Huvaere0472/535972filip.huvaere@telenet.be9.15 uur
Gino Van Eeckhoutte0495/581546Gino.Van.Eeckhoutte@telenet.be
keepertrainersPhilippe Lafaut0496/304644philippelafaut@hotmail.comdinsd.18.30-19.30uU15-U17-U21
dinsdag 17.45-18.30 u U10-U11-U12-U13
Thijs Van Hauwaert 0478/202098thijs.vanhauwaert@telenet.bedinsdag 19.30-21.00 ueerste ploegen
vierde provincialeIgnace Desplentere0473/329689ignace.desplentere@telenet.bedi-vrijd. 19.30-21.00 u
Stefaan Deman0473/181691 deman.stefaan67@gmail.com
Chantal Dewaele0497/454636chantaldewaele123@hotmail.com
derde provincialeTim Langeraet0494/657632ttlangeraet1@hotmail.comdi-do 19.30-21.00 u
Patrick Lugghe0468/274449patrick.lughe@telenet.be



Bekijk/download/print hier de lijst TRAINERS/BEGELEIDERS 2018-2019.


Veldbezetting trainingen seizoen 2018-2019.