Tornooien

logo Dosko


Tornooi Dosko Beveren


Tornooien andere clubs

Download hier het wedstrijdblad dat vanaf heden door de clubs n.a.v. vriendschappelijke wedstrijden en tornooien gebruikt moet worden.
– nog enkel deze wedstrijdbladen (met uitsluiting van alle andere papieren wedstrijdbladen) moeten gebruikt worden voor vriendenwedstrijden   van alle categoriën: van U6 t/m eerste elftal.
– deze wedstrijdbladen moeten niet opgestuurd worden naar het P.C. of het Sportcomité, moeten wel (drie jaar?) bewaard worden voor ingeval ze opgevraagd worden door de bevoegde instantie.
– voor tornooien moet maar één blad per deelnemende ploeg ingevuld worden (dus enkel thuisploeg of bezoekende ploeg invullen).


U6

WAAR

AANTAL

WANNEER

Dosko dag 1 11 mei 14u30

U7


WAAR

AANTAL

WANNEER

Passendale 1 22 april VM
Programma hier…
KVP Gits 4 x 3 tg 3 1 mei 13u30
Gits-Dosko
Dosko dag 1 11 mei 14u30

U8

WAAR

AANTAL

WANNEER

Passendale 1 22 april VM
Programma hier…
KVP Gits 2 1 mei 10u
Gits-Dosko
De Ruiter 1 1 mei VM

Programma hier…

Hooglede 1 4 mei 8u30-13u
Dosko dag 1 11 mei 11/5
U8-Cl.Roeselare 13u15
Dosko dag 1 11 mei 11/5
U8-De Ruiter 13u15

U9


WAAR

AANTAL

WANNEER

Marke 1 22 april VM

Programma hier…

KVP Gits 2 1 mei 14u
Gits-Dosko
Dosko dag 1 11 mei
U9-KVP Gits 13u15
Dosko dag 1 11 mei
U9-De Ruiter 13u15

U10

WAAR

AANTAL

WANNEER

Dosko Beveren 2 20 april NM
KVP Gits 1 1 mei 13u30
Gits-Dosko
De Ruiter 1 4 mei VM
Programma hier…
Dosko dag 1 11 mei
U10-KVP Gits 13u15
Dosko dag 1 11 mei
U10-Poperinge 13u15

U11

WAAR

AANTAL

WANNEER

Dosko Beveren 2 20 april NM
KVP Gits 1 1 mei 15u
Gits-Dosko
De Ruiter 1 4 mei VM
Programma hier…
Dosko dag 1 11 mei
U11-KVP Gits 12u
Dosko dag 1 11 mei
U11-Poperinge 12u
Poperinge 1 31 mei/1 juni
Programma hier…

Wedstrijden hier…

U12


WAAR

AANTAL

WANNEER

Gullegem 1 20 april VM
Programma hier…
KVP Gits 1 1 mei 16u30
Gits-Dosko
De Ruiter 1 4 mei NM
Programma hier…
Dosko dag 1 11 mei
U12-KVP Gits 12u
Dosko dag 1 11 mei
U12-Poperinge 12u

U13


WAAR

AANTAL

WANNEER

Gullegem 1 20 april VM
Programma hier…
KVP Gits 1 1 mei 15u
Gits-Dosko niv.3
KVP Gits 1 1 mei 16u30
Gits-Dosko niv.1
De Ruiter 1 4 mei NM
Programma hier…
Poperinge 1 31 mei/1 juni
Programma hier…

Wedstrijden hier…

U15


WAAR

AANTAL

WANNEER

Kortemark 1 22 april
Programma hier…
KVP Gits 1 1 mei 9u45
Gits-Dosko niv.1
Bissegem 1 4 mei
Programma hier…
Dosko dag 1 11 mei
U15-De Ruiter 9u30
Dosko dag 1 11 mei
U15-Cl. Roeselare 9u30
Poperinge 1 31 mei/1 juni
Programma hier…

Wedstrijden hier…

U17


WAAR

AANTAL

WANNEER

Meulebeke 1 19 april
vanaf 19u
Programma hier…
KVP Gits 1 1 mei 18u
Gits-Dosko
Dosko dag 1 11 mei
Dosko-De Ruiter 10u45
Poperinge 1 31 mei/1 juni
Programma hier…

Wedstrijden hier…

U21



WAAR

AANTAL

WANNEER

KVP Gits 1 1 mei 10u
Gits-Dosko
Dosko dag 1 11 mei
Dosko-Gits 14u30

U19

WAAR

AANTAL

WANNEER