Terug naar Jeugd

VOORBEREIDING SEIZOEN 2018-2019


Klik hier voor de kalender Beker van het Houtland


PROGRAMMABOEKJES TORNOOIEN VOORBEREIDING SEIZOEN 2018-2019

Tornooi Lichtervelde U7 18/08/2018.

Tornooi Lichtervelde U13 18/08/2018.

Tornooi Lichtervelde U15 18+25/08/2018.

Tornooi Lichtervelde U17 18+25/08/2018.

Tornooi De Ruiter Gew.Res. 18/08/2018. Opgelet: gewijzigde verkeerssituatie zie bladzijde 8.

Tornooi DOSKO BEVEREN U8 en U9 18/08/2018.

Tornooi Staden 18/08/2018.

Tornooi Oostnieuwkerke 25/08/2018.

Clubhappening 15/08/2018 U10/U11, U12/U13, U15 en U17.

Tornooi Club Roeselare 15/08/2018 U7, U8 en U9.

Tornooi KWSO 25/08/2018 U8.

JEUGDHAPPENING KVC ARDOOIE 26/08/2018.


START TRAININGEN

VOORBEREIDING SEIZOEN 2018-2019V13062018
CATEGORIEWEEK.04/05 AUGWEEK.11/12 AUGWEEK.18/19 AUGWEEK 25/26 AUGWEEK 1/2 SEPT
BENJAMINTJES start trainingenTorn. Cl.Roeselare 15/825/8 De Ruiter-D 9ustart competitie
2012-201313/8.sportkamp 7-10 aug.U7 (13-16.15 uur)U7-Lichterv. 18/8 torn.26/8 Ardooie VM torn.
U6-U7gn training wk sp.kamp
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DUIVELS 2011start trainingenTorn. Cl.Roeselare 15/818 aug.tornooi Dosko25/8 De Ruiter-D 9ustart competitie
U813/8.sportkamp 7-10 aug. (13-16.15 uur)2 ploegen26/8 Ardooie VM torn.
gn training wk sp.kamp
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DUIVELS 2010start trainingenTorn. Cl.Roeselare 15/818 aug.tornooi Dosko25/8 De Ruiter-D 9ustart competitie
U913/8.sportkamp 7-10 aug. (13-16.15 uur)2 ploegen26/8 Ardooie VM torn.
gn training wk sp.kamp
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PREMIN.2009start trainingen25/8 De Ruiter-D 10ustart competitie
U1014/8.sportkamp 7-10 aug.staden 18/8 torn.26/8 Ardooie NM torn.
gn training wk sp.kamp
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PREMIN.2008start trainingen25/8 De Ruiter-D 14ustart competitie
U1113/8.sportkamp 7-10 aug.staden 18/8 torn.26/8 Ardooie NM torn.
gn training wk sp.kamp
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MINIEMENstart trainingen25/8 torn.Onk.U12-U13start competitie
U12-U1317/8.sportkamp 7-10 aug.U13 Lichterv. 18/8 torn.
2006-2007U12D-Winkel 9.30u 18/8Tornooi
gn training wk sp.kamp26/8 Ardooie NM U13
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KNAPENstart trainingen15/8 Cl.Roes.-D 16.45ustart competitie
U1513/augsportkamp 7-10 aug.11/8 9.30u Gits - Dosko18/8 Lichtervelde torn.25/8 Lichtervelde torn.
2004-2005gn training wk sp.kamp
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SCHOLIERENstart trainingen11/8 14.30ustart competitie
U1730/7.Zonnebeke-D18/8 Lichtervelde torn.25/8 Lichtervelde torn.
2002-2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JUNIORENstart trainingen14/8 18.30u Zonnebeke-D19/8 10.00u D-Wingene25/8 De Ruiter-D 10.30ustart competitie
U2113/7.26/8 Winkel-D 9u
2001-2000-99-98
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GEWEST.RESERVEN17/8.18/8 Tornooi De Ruiter26/8 D-Wivostart competitie
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BELOFTENstart trainingen1/8. 19u D-Kortemark
B.v.h.Houtl.
8/8. 19u Ardooie-D
B.v.h.Houtl.
15/8 19u De Ruiter-D.
B.v.h.Houtl.
29/8 19u D-Rudderv.
B.v.h.Houtland
13/7.25/8 D-Lichterv. 15 u
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bekijk/download/print hier de voorbereiding jeugd 2018-2019.